czerwca 02, 2021

Czytam dziecku | Akademia Mądrego dziecka. Pierwsze słowa: Urodziny i Pory roku


Akademia Mądrego Dziecka jak zawsze w swojej serii ma same cudeńka. Tym razem w naszym domu zawitała podseria Pierwsze słowa. Wybrałam dla Hani Urodziny i Pory roku.
Dlaczego wybrałam te książki choć Hania jest już dość dużym dzieckiem, a ta seria jest raczej dla maluchów? Otóż dlatego, że mamy przy niej wiele zabawy i radości. Hania pomimo tego, że nie jest już docelową grupą dla tej serii to nadal bardzo cieszy się z każdej nowej książki, która u nas się pojawia. Z zaciekawieniem porusza wyznaczonymi elementami czekając na efekt, który bardzo często wywołuje u niej uśmiech na twarzy. 

Szata graficzna jak za każdym razem jest prosta, ale bardzo ładna. Książki są wykonane z grubego kartonu, który wiele przetrwa. Nawet mojego małego diabełka, a wierzcie mi, jej się wszystko pali w rękach ;). W naszej biblioteczce są tytuły, które mają ponad rok i nadal bardzo dobrze wyglądają. 

Akademia Mądrego Dziecka porusza codzienną tematykę, w którą maluchy musza wdrażać się od najmłodszych lat, aby czuć się lepiej poznając świat i choć zdawać sobie sprawę z tego, co na nich w tym wielkim świecie czeka. Najczęściej poznają go z nami rodzicami, ale także z dziadkami czy inną najbliższą rodziną. Nie ma w tym nic złego, że spędzają czas z innymi, zaufanymi osobami, dlatego że z każdym są inne doświadczenia. Inaczej jest z mama, babcią czy też wujkiem. 

 Za książeczki dziękujemy wydawnictwu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Recensione libretto , Blogger